Stravné

svačina   8,- Kč         8 ,-Kč
pitný režim   3,- Kč         3,- Kč
celkem 35,- Kč       36,- Kč
  • opakované neuhrazení úplaty za vzdělávání a stravování (§ 123 zák. č. 561/2004) ve stanoveném termínu (např. nebude možnost provést inkasní příkaz a rodiče neuhradí dlužnou částku po dohodě s vedoucí stravování v nejbližším možném termínu), může být důvodem k ukončení předškolního vzdělání
  • platba v hotovosti přímo v MŠ v předem stanoveném termínu (v případě, že rodiče nemají účet)
  • platba prostřednictvím inkasa - splatnost 20. v měsíci, limit inkasa na školné a stravné je 1 500,- Kč
  • potvrzení o zavedení inkasa u nově přijatých dětí je třeba doložit vedoucí stravování nejpozději do 8. září 2017

č. ú. školy:   728 037 359 / 0800

V souvislosti s vyhláškou č. 113/2005 Sb., o způsobu označování potravin a tabákových výrobků, ve znění pozdějších předpisů, vyplývá povinnost provozovatelů stravovacích služeb označování alergenových složek v pokrmech a to od 13.12.2014. Seznam alergenů je součástí výše uvedené vyhlášky.

Seznam alergenních složek je zveřejněn na nástěnce ve škole společně s jídelníčkem.

• Finanční dar ve výši 30 000,- Kč na zakoupení interiérového vybavení dětských šaten.
    -- Manželé Švecovi
  • Finanční dar ve výši 20 000,- Kč na interiérové vybavení dětských šaten.
    -- Manželé Boháčovi
    -- Mgr. Ing. Dušan Kopřiva
    -- Pan Radim Panák
  • Dotace ve výši 10 000,- Kč.
                                                                                                                                                                                                                  -- BOHEMIA SEKT, s.r.o.
  • Finanční dar ve výši 7 500,- Kč na interiérové vybavení dětských šaten.