Zápis 2019/2020

Povinností zákonného zástupce je přihlásit dítě k zápisu k předškolnímu vzdělávání v kalendářním roce, ve kterém začíná povinnost předškolního vzdělávání dítěte.

Povinné předškolní vzdělávání začíná od počátku školního roku, který následuje po dni, kdy dítě dosáhne pátého roku věku, do zahájení povinné školní docházky.

Povinné předškolní vzdělávání je ve veřejných MŠ bezplatné.

Dítě, pro které je předškolní vzdělávání povinné, se vzdělává ve spádové mateřské škole zřízené městem se sídlem ve školském obvodu, v němž má dítě místo trvalého pobytu, pokud zákonný zástupce nezvolí pro dítě jinou mateřskou školu nebo jiný způsob povinného předškolního vzdělávání.

Informační leták k zápisu pro školní rok 2019/2020

Stránka se aktualizuje.

Podmínky a kritéria pro přijetí dětí k předškolnímu vzdělávání do mateřské školy

pro školní rok 2019/2020

Stránka se aktualizuje.

• Finanční dar ve výši 30 000,- Kč na interiérového vybavení školy.
                   -- Mgr. Ing. Dušan Kopřiva
  • Finanční dar ve výši 20 000,- Kč na interiérové vybavení dětských šaten.
    -- Mgr. Katrin Telín
    -- Pan Radim Panák
  • Finanční dar ve výši 10 000,- Kč, 2 vánoční jedle.